POLITYKA PRYWATNOŚCI

W trosce o ochronę Twojej prywatności przygotowaliśmy poniższą Politykę Prywatności. Prosimy o dokładne zapoznanie się z zamieszczonymi informacjami.

Administratorem danych osobowych gromadzonych na stronie serwisu “Paczka Rodzica” paczkarodzica.com jest jest “PACZKA RODZICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ” (adres: Lipińskiego 6/16, 30-349 Kraków), legitymujące się numerem NIP: 6762669354  i numerem REGON: 52870506800000, KRS: 0001107281. Dla zapewnienia bezpieczeństwa powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, mające na celu zapobieganie dostępowi do nich osobom nieupoważnionym.

Dane osobowe przekazywane nam przez klientów zbieramy i przetwarzamy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) oraz obowiązującymi przepisami.

 Dane osobowe

Podczas korzystania z serwisu “Paczka Rodzica”, możemy gromadzić różne rodzaje danych osobowych, takie jak:

– Informacje identyfikacyjne (imię, nazwisko, adres e-mail).

– Informacje kontaktowe.

– Dane transakcyjne, jeśli dokonujesz zakupów.

Sposób zbierania danych

Dane osobowe są zbierane głównie za pośrednictwem formularzy rejestracyjnych, transakcji online, korespondencji e-mail oraz innych dostępnych publicznie źródeł.

Cel zbierania danych

Cel zbierania danych

Zebrane dane osobowe są wykorzystywane w następujących celach:

– Personalizacja doświadczenia użytkownika.

– Obsługa transakcji i realizacja zamówień.

– Dostarczanie informacji dotyczących produktów i usług.

– Poprawa funkcjonalności i jakości serwisu.

– Przeprowadzanie analiz statystycznych.

– Wysyłanie newsletterów z cennymi wskazówkami od organizatorek Paczki Rodzica Patrycji Filak i Karoliny Gruszeckiej

Ochrona danych osobowych:

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych i podejmujemy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby chronić je przed nieautoryzowanym dostępem, utratą czy ujawnieniem.

Ujawnianie danych osobowych

Twoje dane osobowe mogą być ujawniane tylko w zakresie niezbędnym do realizacji określonych celów, takich jak dostarczanie usług podróżnych, obsługa płatności, czy zgodnie z obowiązującym prawem.

Pliki cookie

Serwis Paczka Rodzica może korzystać z plików cookie w celu poprawy dostępności i dostosowania treści do indywidualnych preferencji użytkowników.   

Zmiany w Polityce Prywatności

Polityka Prywatności Paczki Rodzica może ulegać zmianom. W przypadku istotnych zmian powiadomimy o tym użytkowników na stronie głównej serwisu.

Korzystając z serwisu Paczka Rodzica, zgadzasz się z postanowieniami naszej Polityki Prywatności. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami pod adresem info@paczkarodzica.com